In Gitarist 336, maart 2019 vind je een uitgebreid 10-pagina Special met alles over de NAMM Show. Op Gitarist.nl hebben we tijdens de NAMM Show, 24-27 januari 2019, al allerlei verslagen geplaatst, me.....meer »»
Elk jaar is de Gitarist redactie aanwezig op de NAMM Show in Anaheim, de belangrijkste muziekbeurs ter wereld. In tal van verslagen hebben we je op de hoogte gehouden van de opvallende nieuwtjes van d.....meer »»
In Gitarist 336, maart 2019, vind je de noten, de tabs en het akkoordenschema bij deze workshop. Pak je gitaar en waag je aan de complexe akkoorden en ritmes van onze progressieve backingtrack......meer »»
In Gitarist 336, maart 2019 vind je de noten en tabs bij deze workshop. The One I Love is afkomstig van R.E.M's mega-succesvolle album 'Document' en werd een wereldwijde hit. .....meer »»
In Gitarist 336, maart 2019 vind je de noten en tabs bij deze workshop. Verbeter je timing, uithoudingsvermogen en plectrumtechniek, en leer ook nog eens nieuwe akkoorden, allemaal dankzij deze slaggi.....meer »»
Rotterdamse gitarist, gitaardocent en producer Paul Davids is enorm populair met zijn Engelstalige YouTube-tutorials voor gitaristen. Zijn kanaal met instructievideo’s over onder andere toonladders,.....meer »»
In Gitarist 335, februari 2019 vind je de noten en tabs bij de workshop Hot Fusion. Hier op Gitarist.nl kun je de workshop volgen met een uitgebreide video en audiovoorbeelden. Test je vingervlugheid.....meer »»
De test van de Fender American Performer Series Stratocaster en Telecaster Hum uit Gitarist 335, februari 2019, hebben we op video vastgelegd en kun je in dit artikel bekijken......meer »»