Dinsdag 6 oktober, 22.00 uur meldde Wolf Van Halen via Twitter dat zijn vader Eddie Van Halen is overleden aan de gevolgen van kanker, 65 jaar oud. In 2016 kreeg onze auteur Oscar Timans de zeldzam.....meer »»
Vandaag is het precies 25 jaar geleden dat What’s The Story (Morning Glory) van Oasis uitkwam, slechts 14 maanden na hun klassieke debuut Definitely Maybe. Om dit jubileum te vieren brengt Big Broth.....meer »»
De Auto Lock Guitar Strap van D'Addario is een gitaarband met straplock. De lock werkt met een veer en klemt automatisch vast aan de draagbandknop en laat niet meer los - tenzij je dat wilt natuurlijk.....meer »»
Taylor Guitars presenteerde zijn nieuwe Grand Theater model wereldwijd tijdens een online live-event. Deelnemers hadden de gitaar vooraf ontvangen in een koffer met cijferslot......meer »»
De nieuwe Boss OC-5 Octave verenigt de functies van de klassieke OC-2 en de modernere OC-3 en voegt enkele nieuwe functies toe......meer »»
Arjen Lucassen pakt weer eens uit. Transitus is een nieuw groots Ayreon project, waarover hij ons vertelt: “Mijn droom is om een film te maken. Gewoonlijk begin ik altijd met de muziek, maar dit kee.....meer »»
Na de blueSky, Flint en BigSky, is de NightSky de vierde reverb van Strymon. en dit keer gaat het om een experimentele reverb met synthesizer-mogelijkheden. Alles is direct met regelaars in te stellen.....meer »»
Als je dit kaliber van supergroep-muzikanten combineert - gitarist Steve Morse (Deep Purple, Dixie Dregs, ex-Kansas), drummer Mike Portnoy (The Winery Dogs, ex-Dream Theater, Transatlantic), keyboardi.....meer »»