In Gitarist 304, juli 2016 hebben we als onderdeel van de Special Gitaarhelden een zeldzaam interview met Eddie Van Halen waarin hij dieper ingaat op zijn obsessie met gitaar- en versterkerinnovatie. .....meer »»
Neem les bij de wandelende encyclopedie van de bluesgitaar, Joe Bonamassa, en bekijk de video waarop hij zijn bijzondere passie voor de klassieke Britse gitaarhelden met ons deelt, vooruitlopend op zi.....meer »»
In Gitarist 304, juli 2016 vind je de noten en tabs bij deze workshop. In onze serie over intervallen in baslijnen hebben we het deze maand over de terts, zowel groot als klein......meer »»
In Gitarist 304, juli 2016 kijken we naar een Martin uit de jaren ’50 - 1850, wel te verstaan!.....meer »»
We kenden MaxGuitar Gear Talk al van de YouTube video’s waarop J.B. Meijers en Pablo van de Poel ons een inkijkje geven in hun sound en de spullen die ze gebruiken. Donderdag 16 juni vond de eerste li.....meer »»
Vanaf donderdag 23 juni tot en met zondag 26 juni organiseren Jaarbeurs en Zimihc samen Festival Bombarie in de Jaarbeurs te Utrecht. Deel je kunsten en pak samen het podium. Ontmoet gelijkgestemden t.....meer »»
Guild timmert de laatste jaren flink aan de weg met de immer uitbreidende Newark St. Collection, de introductie van de Westerly akoestische serie en het opzetten van een nieuwe Amerikaanse fabriek waa.....meer »»
Keymusic is de grootste muziekwinkelketen van de Benelux sinds ze de winkels van Feedback overnamen. De Belgische winkels zijn begonnen in Sint Niklaas, de Nederlandse winkels hebben hun roots in Rock.....meer »»