Als je je gitaar een persoonlijke twist wil geven biedt de Leerfabriek in Zutphen je de kans: zij maken op ambachtelijke wijze de gitaarband dan wel -slagplaat die jij wenst......meer »»
Na vele jaren versterkers geproduceerd te hebben is voor Supro de tijd aangebroken om effectpedalen op de markt te brengen. Op de Musikmesse, die momenteel in Frankfurt plaatsvindt, lanceerde Supro dr.....meer »»
Fender lanceert de The Edge Signature Stratocaster, hand in hand met de The Edge Deluxe versterker. Wat kunnen we verwachten behalve de handtekening van de U2 gitarist die de kop van de gitaar siert?.....meer »»
Seymour Duncan, vooral bekend als elementmaker, geeft de laatste jaren steeds meer aandacht aan de uitbreiding van hun pedalenlijn. De nieuwste toevoeging is het Palladium Gain Stage effectpedaal, dat.....meer »»
De muziekproductieschool van de legendarische Abbey Road Studios opent na de zomer zijn 6e locatie wereldwijd in Q-Factory, Amsterdam. .....meer »»
Een vooroorlogse Martin is al bijzonder genoeg, maar dit overgangsmodel uit 1939 is extra speciaal. Overgangsmodel? Lees de bijzonderheden in Gitarist 301, april 2016. Hier kun je horen hoe deze D-28 .....meer »»
Op zaterdag 26 maart is er een nieuwe editie van de Bax Guitar Experience in de Bax-shop hoofdvestiging in Goes. Om 12.00 uur Elske de Wall, om 13.00 uur fingerstyle-gitarist Eddie van der Meer, 13.30.....meer »»
Al vijftig jaar lang betovert Richard Thompson een groot publiek met zijn fingerstyle-techniek. In Gitarist 301, april 2016 werpen we een nadere blik op Thompsons gitaarstijl. Hier vind je de audio va.....meer »»