TC Electronic Plethora X5 - test uit Gitarist 359

TC Electronic Plethora X5 - test uit Gitarist 359

MASH is de toekomst

Zoals het hoort met een naam als deze (plethora betekent overvloed), heeft de TC Plethora veel te bieden. Hij combineert de algoritmes en mogelijkheden van de uitstekende TC pedalen met TonePrint in e.....meer »»

Boss Octave OC-5 - test uit Gitarist 359

Uniek octavepedaal

Eronder of erboven, de OC-5 kan alle octaven aan......meer »»

Taylor American Dream AD17 Blacktop & AD27 - test uit Gitarist 359

Karaktergitaren

Als je van Taylor gitaren houdt en alles waar het merk voor staat, maar naar iets verlangt wat meer organisch is en vintage in uiterlijk, lees dan verder........meer »»

Birdsong Amplification Kestrel - test uit Gitarist 358

Klein en stoer

Het Vlaamse Birdsong Amplification gebruikt Fender tweed-circuits voor zijn handbedrade combo’s. Wij testen de Kestrel......meer »»

Boss RC-500 - test uit Gitarist 358

Tweesporenbeleid

Met een looper met ‘slechts’ twee sporen kun je toch heel veel mogelijkheden hebben, bewijst Boss met de RC-500 Loop Station......meer »»

DSM & Humboldt Simplifier Amp/Cab Simulator - test uit Gitarist 358

Analoge versterkergeluiden op je pedalboard

In dit digitale tijdperk komt DSM & Humboldt Electronics met een analoge versterker- en speakersimulator......meer »»

Epiphone Joe Bonamassa Black Beauty Les Paul Custom - test uit Gitarist 358

Vorm en inhoud

Joe Bonamassa koos een bijzonder gitaar uit zijn verzameling voor deze Epiphone replica. Is de Custom met drie pickups niet de coolste Les Paul van het jaar?.....meer »»

Eventide Blackhole - test uit Gitarist 358

Alle ruimte in een klein doosje

Eventide stopt zijn meest geliefde algoritme in een doorsnee gitaarpedaal. Oude wijn in nieuwe zakken?.....meer »»

zoeken
abonneer op onze nieuwsbrief
zoeken