Het Amerikaanse Schecter heeft een metal-imago. Minder bekend is dat Schecter ook ‘gewone’ modellen maakt. En zelfs klassiek ogende modellen, die toch modern aanvoelen. We kijken naar de CV-4 bas......meer »»
Bias Amp van Positive Grid was ideaal voor gitaristen die graag méér uit hun versterkersimulatiesoftware wilden halen dan alleen het kunnen kiezen tussen verschillende versterkers. Nu is er Bias Amp.....meer »»
Drumsounds en een looper in één pedaal: ideaal voor Ed Sheerans in spe?.....meer »»
In de Deja Vu serie levert Stanford met de D-18 Drunken Daddy een gunstig geprijsde dreadnought. Waar hebben we dit eerder gezien?.....meer »»
Less is more: de Vox AC30 keert terug naar de kern. Vox bestaat dit jaar zestig jaar en dat vieren ze met een heleboel nieuwe producten, waaronder deze versterker, de AC30S1......meer »»
Boss introduceert zijn nieuwste paradepaardje: de GT-1000 vloerprocessor......meer »»
Fender heeft zijn Mexicaanse gitaarlijn vernieuwd. We zeggen de Standards vaarwel en verwelkomen de nieuwe Player serie......meer »»
Guild heeft een klassiek topmodel opnieuw uitgebracht. Hoe goed is de nieuwe D-55?.....meer »»