De James Neligan modellen hebben allemaal een make-over gehad, onder het toeziend oog van een nieuwe chef-ontwerper. Wij kregen twee verrassende mahonie exemplaren......meer »»
De nieuwste modellen uit Marshalls 50th Anniversary serie zijn er. Wij zetten ze op standje elf......meer »»
Je gitaarelektronica aanpassen zonder ook maar een soldeerbout aan te raken – klinkt interessant, nietwaar? Music Man komt met een revolutionaire nieuwe technologie waarmee honderdduizenden customgelu.....meer »»
Zoek je een betaalbare methode om je effectpedaaltjes in verschillende patches onder te brengen? Dan is de Palmer Octobus iets voor jou......meer »»
USB-audio-interfaces zijn er in alle soorten en maten, maar Peavey heeft met de Xport duidelijk een gemakkelijk draagbaar apparaat ontworpen, dat specifiek voor gitaren bedoeld is.
.....meer »»
Voor gerenommeerde bouwers in Europa en Noord-Amerika is het, zeker in deze economisch barre tijden, interessant om naast hun normale series een budgetlijn te laten bouwen in landen waar de loonkosten.....meer »»
Vahlbruch is een nieuw boetiekeffectmerk van Duitse makelij. We bekeken twee van hun juweeltjes, de Sapphire Drive en SpaceTime......meer »»
Op de NAMM Show stond hij een beetje in de schaduw van ander nieuws: de Squier Dimension Bass. Na diverse betaalbare en dure versies is er nu eindelijk een instapversie van Fenders eerste geheel nieuw.....meer »»