Met de Tone Hammer serie is Aguilar in de digitale markt gestapt. Het heeft de Tone Hammer voorversterker, die ook in pedaalvorm te verkrijgen is, verwerkt in de Tone Hammer 500 bastop en gaat zo de c.....meer »»
Zooms Q4 is een uitstekende camera om een repetitie of optreden mee op te nemen, met goed beeld en eenvoudige bediening......meer »»
De Ace Boost is het eerste pedaal van versterker- en kabinetbouwer Kool & Elfring. Geheel volgens de huisregels van Kool & Elfring is het pedaal keurig gebouwd met de beste componenten en zit er een b.....meer »»
De Memory Cable GC-R05 is een 5 meter lange gitaarkabel met ingebouwde recorder die Gibson in samenwerking met dochteronderneming Tascam heeft ontwikkeld. In de kabel, met aan beide einden een ¼-inch .....meer »»
De FJB-20 bas van het Taiwanese Farida is geïnspireerd op de Fender Jazz Bass. Dit model is geliefd, omdat het er goed uitziet en garant staat voor een vertrouwde, prettig in het gehoor liggende baskl.....meer »»
De Apogee Jam 96K is bedoeld om je gitaar aan te sluiten op een Apple apparaat. Je kunt hem als interface gebruiken om bijvoorbeeld te oefenen met een versterkersimulatieapp, maar je kunt hem dankzij .....meer »»
De GX serie is de nieuwste verschijningsvorm van Rolands populaire Cube versterkerreeks. Wij kregen de Cube 40GX ter test......meer »»
De Duitse modelingsensatie kan door een eindtrap nu ook als standalone versterker gebruikt worden......meer »»