In Gitarist 328 hebben we Marshall's Origin 20 getest. Lees het testrapport in onderstaand artikel op Gitarist.nl en bekijk de demovideo's met klassieke sounds van de fifites tot nu. Met daarbij het.....meer »»
Joyo breidt zijn nieuwe R Series pedaallijn uit met de lancering van de Cab Box, een cabinetsimulator die gebruikmaakt van Impulse Responses, met de optie om je eigen IR's te laden......meer »»
Het Noord-Hollandse Kool Amplification is bekend om zijn high-gain versterkers, maar ontwikkelde enkele jaren terug de Blue Sky, een cleane versterker bedoeld als het perfecte platform voor gitaristen.....meer »»
Het Japanse ESP laat elk jaar op de NAMM Show een enorme hoeveelheid aan nieuwe modellen zien, maar dit jaar hoeven we niet te wachten tot de laatste week van januari, want ESP heeft nu zijn 2019 mode.....meer »»
Victory Amplification heeft The Super Kraken VX100 aangekondigd, een 100-watt, tweekanaals all-tube gitaartop met drie modes......meer »»
Ben je op zoek naar een gitaar die geschikt is voor folk, blues en rootsstijlen, dan kan de Lag Tramontane serie weleens heel aantrekkelijk zijn......meer »»
In samenwerking met de B.B. King Family Trust heeft Gibson een gelimiteerde editie uitgebracht van Lucille, BB Kings signature gitaar, nu in Alpine White......meer »»
Pedaltrain, een van de toonaangevende bedrijven op het gebied van pedalboards, komt met een tuner die tussen je pedalen past. Hoe doen ze dat?.....meer »»