Gitaarlegende James Burton gaat dit voorjaar samen met de Brabantse band Mufkin Tass op tournee in Europa. Het is de eerste keer dat Amerikaan Burton zich door een Nederlandse band laat begeleiden......meer »»
Speel jij straks in het voorprogramma van Andy McKee? Na het succes van de concerten in mei 2008 komt de Amerikaanse steelstringgitarist in mei 2010 namelijk opnieuw voor drie optredens naar Nederland.....meer »»
Alweer een gamegitaar? Ja, maar deze keer is het echt iets anders, want de You Rock Guitar kan ook echt bespeeld worden. Dit wordt mogelijk gemaakt door midi en de drie standen waarin hij kan werken: .....meer »»
Slagwerker Lucas van Merwijk heeft voor de komende tour (5 t/m 20 maart) met zijn Van Merwijk Music Machine naast jazzgitarist Ed Verhoeff de bassiste/percussioniste en singer-songwriter Manou Gallo u.....meer »»
Bassist Tom 'T-Bone' Wolk is op 27 februari jl. op 58-jarige leeftijd overleden aan een hartaanval. Hij werkte sinds 1981 met het blue-eyed soulduo Hall & Oates en was als zodanig te horen op hun groo.....meer »»
Op dinsdag 9 maart a.s. geeft leadgitarist Herman Li van de Britse powermetalband DragonForce een workshop bij Feedback in Rotterdam en een dag later bij Keymusic in Sint-Niklaas (B). De workshops beg.....meer »»
Onlangs vond er in Los Angeles een 'geheime' opnamesessie plaats, waarbij een studiosupergroep een cover opnam van een van de meest herkenbare songs uit de rockhistorie: Led Zeppelin's klassieker 'Sta.....meer »»
Aan de schier eindeloze stroom supergroepen lijkt voorlopig nog geen einde te komen. Vorig jaar bracht ons onder meer Chickenfoot en Them Crooked Vultures, nu is er Black Country. Deze band bestaat ui.....meer »»