Orange Amps heeft de lancering aangekondigd van zijn nieuwe Terror Bass versterker, een getweakte reincarnatie van de originele Terror Bass versterker, die uit productie was genomen. .....meer »»
New Yorkse versterkerlegende Supro en effectgoeroe Robert Keeley hebben samen een gitaarversterker ontworpen speciaal bedoeld voor gebruik met pedalen, de Supro 1970RK Keeley Custom......meer »»
Onder de titel Tune, Tone, Set organiseert Boss dit najaar 7 clinics voor akoestische en elektrische gitaristen bij dealers in België en Nederland......meer »»
In Gitarist 331, oktober 2018 vind je de noten en tabs bij deze workshop. Je kent de open grepen. Maak nu van C en G barré-akkoorden en speel creatiever slag. .....meer »»
In Gitarist 331, oktober 2018, vind je de noten, de tabs en het akkoordenschema bij deze workshop. Ga terug in de tijd van bands met twee sologitaristen en speel mee met onze backingtrack in de stijl .....meer »»
De test van de Source Audio Ventris uit Gitarist 331, oktober 2018, hebben we op video vastgelegd en kun je in dit artikel bekijken......meer »»
Cory Wong wordt wel gezien als de opvolger van Prince. Zijn rechterhand is namelijk fast and furious en zijn linkerhand even funky als veelzijdig. De soloartiest en gitarist in de Amerikaanse funksens.....meer »»
In juli 2017 lanceerde Fender het eigen lesplatform Play. Het was even wachten, maar nu kunnen ook de liefhebbers van vier snaren - bas en ukelele - bij Fender terecht......meer »»