de eerste keer.....meer »»
Het concert dat Bruce Springsteen & The E Street Band zou geven in het Gelredome vanavond (30 november) wordt uitgesteld tot morgenavond, zaterdag 1 december. Bruce Springsteen is niet in staat vanavo.....meer »»
Handmatig je gitaar stemmen zou wel eens verleden tijd kunnen worden. De zelfstemmende Gibson Robot Guitar, die op 7 december wereldwijd in muziekwinkels wordt gelanceerd, lijkt een nieuwe stap in de .....meer »»
Moke, C-Mon & Kypski, Room Eleven, Voicst, The Girls, Hospital Bombers, The Hot Stewards, Shane Shu, Klaske Oenema, Lolly Jane Blue, The Sugarettes, Gram en Bonne Aparte werden als eerste lading beves.....meer »»
stemmen op shockproof.....meer »»
Neon Cardboard is ontstaan op 16 november 2007!
.....meer »»
Op 1 Februari 2008 is de cd-presentatie van het debuutalbum 'Diagnosed', van de band ileum in Atlantis te Alkmaar......meer »»
De Zwitserse avant-garde metalpioniers Celtic Frost zijn de belangrijkste headliner op de dertiende editie van het jaarlijkse Roadburn Festival, dat plaatsvindt op 18 en 19 april 2008 in 013 in Tilbur.....meer »»