Nabij station Brussel Centraal vind je de meest recente uitbreiding van de Franse muziekwinkelketen Star’s Music. De winkel aan de Zuidstraat 145 specialiseert zich in gitaren, waarvan ze er heel ve.....meer »»
Baton Rouge's familie van Sun ukeleles bevat alles wat je van een ukelele kan verwachten. Het ontwerp met de eenvoudige zonnerozet komt terug is beschikbaar van de kleine sopraan ukelele tot de 8-snar.....meer »»
In coronatijd sprak muzikant en journalist Rick Blom 60 popmuzikanten over hun favoriete kunstwerk en de soundtrack die daarbij hoort. Pop & Art gaat over kunst die popmuzikanten inspireert, hét bo.....meer »»
De Amerikaanse gitarist Kurt Rosenwinkel brengt vandaag zijn album Berlin Baritone uit, met louter geïmproviseerde stukken op baritongitaar: in een harmonisch rijke, ritmisch vrije en vloeiende stijl.....meer »»
Ruben Hoeke viert dit jaar zijn 30-jarig jubileum als optredend artiest. Dat viert hij onder meer met dit nieuwe album. Wie de Ruben Hoeke Band vooral als energieke, stevige rock ‘n’ rollband kent.....meer »»
Er zijn weinig gitaristen in Nederland die zo goed bij het thema ‘Pedals & Sounds’ van Amsterdam Guitar Heaven passen als De Staat-gitarist Vedran Mirčetić. Naarmate de muziek steeds elektronisc.....meer »»
We doen het zelden, een re-release tot Release van de Week maken. Maar dit is en wel heel speciale. Twee epische albums van Ayreon uit het jaar 2000 zijn door Ayreon aka Arjen Lucassen geremixt en ger.....meer »»
Chris Koerts, voormalig gitarist van Earth & Fire, is gisteren op 74-jarige leeftijd overleden. Samen met zijn tweelingbroer Gerard vormde hij het hart van de band, die met frontvrouw Jerney Kaagman v.....meer »»