De test van de Fender ‘68 Custom Reverb serie uit Gitarist 282, september 2014 hebben we op video vastgelegd en kun je in dit artikel bekijken......meer »»
Spannende tijden voor de Britse indierockband Lonely The Brave. In september verschijnt hun debuutalbum en onlangs versterkte de band zich met een tweede gitarist. In Gitarist 282, september 2014 vert.....meer »»
In het augustusnummer van Gitarist spreken we met JB Meijers over zijn succesvolle samenwerking met Ilse DeLange in de Common Linnets, met als voorlopig hoogtepunt de tweede plaats bij het Eurovisieso.....meer »»
In Gitarist 281, augustus 2014 vertelt Slash hoe hij voor zijn “meer als metal klinkende” nieuwe album zijn geluid vormgaf en de wah-wah achterwege liet. De zang vertrouwde hij weer aan zijn maatje My.....meer »»
De test van de Fender 60th Anniversary Classic Player 50s Stratocaster uit Gitarist 281, augustus 2014 en de Yamaha LL16D ARE, LS16M ARE & LJ6 ARE uit Gitarist 279, juni 2014 hebben we op video vastge.....meer »»
Reikhalzend wordt door menigeen uitgekeken naar het debuutalbum van het Amsterdamse Indian Askin, dat naar verwachting in oktober zal verschijnen. In Gitarist 281, augustus 2014 vragen we spil van de .....meer »»
Voor hun vierde album ‘Your Host’ werkte Rusty Roots samen met Triggerfinger-drummer Mario Goossens. Met hem is de band op zoek geweest naar een nieuw geluid voor de rootsy bluesrock van het Vlaamse k.....meer »»
‘s Werelds aangenaamste bluesman komt na twee jaar met een nieuw album. In Gitarist 278, mei 2014 vertelt Robert Cray over de totstandkoming van ‘In My Soul’: "We wilden heel graag zo’n geluid als op .....meer »»