Samantha Fish was onlangs te gast op de redactie, ter ere van onze YouTube-videoserie Aquarium Sessions. Fish en Aquarium: een droomcombinatie. De Amerikaanse gitariste sprak er dan ook bubbelig over .....meer »»
The Nothing, het nieuwe, dertiende studioalbum van Korn is uit. Op de vorige plaat, The Serenity Of Suffering, experimenteerden gitaristen Brian Welch (Head) en James Shaffer (Munky) nog met achtsnari.....meer »»
Monomyth heeft voor het eerst in zijn geschiedenis een bezettingswisseling meegemaakt. 'Orbis Quadrantis' (Suburban) is het debuut van gitarist Boudewijn Bonebakker, die na de deathmetal van Gorefest .....meer »»
Het is in Mannheim. Dat is 4½ uur rijden vanaf Utrecht. Of een kleine vier uur met de trein. Maar dan kun je ook een heel weekend bij wat ze zelf de ‘grootste gitaarshow van Europa’ noemen zijn. .....meer »»
Op allerlei manieren proberen mensen een vermelding in het Guinness Book of Records te realiseren. Niets is daarbij te gek, ook niet 319 gitaarpedalen achter elkaar......meer »»
Al dertien jaar wachten de fans van Tool op een nieuw album en op social media kon je er al helemaal niet omheen. Zelfs de bekende meme-pagina's als 9Gag stroomden over van grappige plaatjes over mann.....meer »»
Robert Randolph is misschien wel de grootste vernieuwer op het gebied van lapsteel en pedalsteel. Al bijna twintig jaar mengt hij de gospelbluesklanken van de sacred steel-traditie met blues, rock, so.....meer »»
In onze Aquarium Sessions treden regelmatig internationale artiesten op in een intieme (semi-)akoestische setting. Zaterdag 21 september is het Open Dag in Q-Factory Amsterdam, waar onze redacties gev.....meer »»