Misschien was het de goden verzoeken. Nog maar een paar dagen geleden, op 24 december, schreven we op de website van De Bassist, dat Motörhead-voorman Lemmy onsterfelijk was. Hij werd zeventig die dag.....meer »»
Gratis bij een jaarabonnement: het top of the line versterkersimulatiepakket IK Multimedia AmpliTube 4 Deluxe t.w.v. € 299,99! Zolang de voorraad strekt. Het jaarabonnement (12 edities) kost slechts €.....meer »»
Op 3 december 2015 in het Uur van de Wolf was op NPO2 een mooie televisiedocumentaire over de ritmesectie van de Golden Earring, Cesar Zuiderwijk en Rinus Gerritsen, te zien, voorafgaand aan de releas.....meer »»
Slecht nieuws…
Door de verhoging van het terreurniveau naar niveau 4, zien we ons genoodzaakt om SOUND/CHECK te annuleren. Dat hebben wij - Poppunt & AB - samen beslist na overleg met de politie e.....meer »»
Het gaat goed met Q-Factory. Een klein jaar na de doorstart van Amsterdamse muziekcomplex MuzyQ onder de nieuwe naam Q-Factory (de Q bleef, en de mooie locatie natuurlijk) kan de balans worden opgemaa.....meer »»
SAE, Avid en Interface presenteren een dag lang gratis demo’s clinics en workshops op het SAE Institute in Amsterdam-Noord rondom het thema Power to Control – from iPad to S6.
Registreer je nu: ht.....meer »»
Zaterdag 31 oktober om 20.00 uur kun je in de winkel van Max Guitar Scheveningen een clinic bijwonen van gitaarlegende Jan Akkerman. Zijn clinic is onderdeel van de feestelijkheden rondom de opening v.....meer »»
Op de Open Dagen van SAE in Amsterdam, Rotterdam en Brussel kun je presentaties volgen van het brede scala aan opleidingen dat komend seizoen aan SAE gegeven gaat worden. Workshopdagen zijn er al vana.....meer »»