Jaren geleden verving de Katana reeks - genoemd naar een Japans zwaard - de Roland Cube versterkers. Tegelijk veranderde de naam op het logo van Roland naar Boss. Met de Gen 3 is de hele reeks up-to-d.....meer »»
Jan Akkerman en Thijs van Leer tegelijk op één festival, dat komt niet vaak voor. Op zaterdag 8 juni gaat het gebeuren tijdens Amsterdam Rocks, waar de vaderlandse muzikantentop zich verzamelt. My B.....meer »»
Altijd al slide willen spelen? In onze feature deze maand lees je hoe je je gear slide-klaar kunt maken. .....meer »»
LD Systems presenteert de ANNY-serie - een PA-systeem op batterijen voor muzikanten, singer-songwriters, straatartiesten en gebruikers. Of het nu voor mobiele live optredens is, spraakversterking in c.....meer »»
In zijn toch al zo drukke schema heeft Slash ook nog tijd gevonden voor een nieuw project. ‘Orgy Of The Damned’ is een bluescoveralbum waarop de gitarist samenwerkt met verschillende gastzangers. .....meer »»
De laatste shows van de The Long Goodbye-tour van de Eagles vinden plaats in de Gelredome in Arnhem, op 13 en 15 juni. Natuurlijk met levende legende Joe Walsh. Gitarist sprak hem voorafgaand aan het .....meer »»
Aangekondigd in januari na een ontwikkelingsproces van drie jaar is Wolfgang Van Halens EVH SA-126 signaturemodel nu eindelijk op weg naar de winkels......meer »»
In Gitarist 399, juni 2024 vind je de noten en tabs bij deze workshop. In deze serie geven we elke maand een gevarieerde verzameling licks in de stijl van bekende gitaristen op drie moeilijkheidsnivea.....meer »»