Bij een veiling in het Hard Rock Cafe van New York door veilinghuis Julien’s Auctions, zijn gitaren en andere bezittingen van bekende muzikanten geveild ten behoeve van muzikanten die door de orkaan K.....meer »»
De derde editie van het Twents Gitaar Festival zal plaatsvinden op 17, 18, 19 en 20 mei in Theater Concordia in Enschede......meer »»
Welke artiesten er op een festival komen is uiteraard erg belangrijk, maar dat ook de organisatie van invloed is op het succes van een festival, bewees de tweede editie van Pestpop, dat op 20 en 21 ap.....meer »»
Op donderdag 26 april starten de opnames voor de nieuwe videoclip Hollywood Generation van Screaming Mike, featuring DJ Sueside (Wu-Tang Clan) in Ekko in Utrecht. Net als bij de vorige single <.....meer »»
Na maanden van intensieve voorbereiding hebben JIC Music en Global Music Trading de handen ineengeslagen. Samen zullen ze verder opereren onder de naam JIC Music......meer »»
Wie op één van de grote beurzen eens goed heeft opgelet bij de EHX stand, kan onmogelijk de grote sigaar gemist hebben. Die sigaar steekt over het algemeen in het hoofd van Mike Matthews, directeur va.....meer »»
Importeur GtrGear heeft het distributeurschap verworven van pedalenmerk Retro-Sonic. Dit Canadese merk neemt hooggewaardeerde vintage ontwerpen zoals bijvoorbeeld de Boss CE-1, de Ross compressor, de .....meer »»
Zondagmiddag 27 mei speelt de inmiddels 16 jarige Eric Steckel (USA) met zijn band in de XXL Bluesclub te Wageningen. Dit is niet de eerste keer, al vanaf zijn 14de doet hij regelmatig Nederland aan. .....meer »»