Het AMC Amsterdam is in samenwerking met het LUMC en TNO bezig met een groot wetenschappelijk onderzoek naar de ontwikkeling van het gehoor van jongeren......meer »»
Blind Justice komt na tien jaar met een nieuw album. De cd heet "Lost in All" en is geproduceerd door Seda (Osdorp Posse). Op de schijf staan dertien no-nonsense Blind Justice songs, maar ook een paar.....meer »»
De nieuwe cd van Rowwen Hèze is op nummer 1 binnengekomen in de Album Top 100, de officiële lijst van Nederland. Daarmee was "Rodus & Lucius" afgelopen week de best verkochte cd van Nederland. In het .....meer »»
Het voor tweederde bebaarde Amerikaanse rock-trio ZZ Top zet na 37 jaar een punt achter de samenwerking met manager Bill Ham. Dat meldt de Britse omroep BBC. Ham was een van de mensen die het powertri.....meer »»
Op zondag 24 september vindt de dertiende Mega Music Fair plaats in Antwerp Expo (Bouwcentrum) in Antwerpen plaats. Van 10.00 tot 18.00 uur vindt zowel de hobbyist als de professionele muzikant alle m.....meer »»
Toen de charismatische frontman Michael Hutchence in 1997 overleed, leek dat meteen ook het eind van de succesvolle Australische groep INXS. De overgebleven 5 bandleden konden echter het muziek maken .....meer »»
De Afrikaanse bassist Richard Bona brak in 1999 door met zijn album Scenes From My Life, hoewel fusionliefhebbers hem toen al kenden uit de band Zawinul Syndicate. Zijn stem wordt wel vergeleken met d.....meer »»
In een Rotterdams ziekenhuis is op 27 augustus de in Ridderkerk wonende Terrorizer-gitarist Jesse Pintado overleden aan de gevolgen van een diabetische coma......meer »»