We noemden hem al kort in het NAMM verslag in Gitarist 227: de nieuwe JamMan Solo looper/phrase sampler van Digitech. Het handzame pedaal is nu verkrijgbaar en kan tot 35 minuten aan loops opslaan op .....meer »»
Speel jij straks in het voorprogramma van Andy McKee? Na het succes van de concerten in mei 2008 komt de Amerikaanse steelstringgitarist in mei 2010 namelijk opnieuw voor drie optredens naar Nederland.....meer »»
Alweer een gamegitaar? Ja, maar deze keer is het echt iets anders, want de You Rock Guitar kan ook echt bespeeld worden. Dit wordt mogelijk gemaakt door midi en de drie standen waarin hij kan werken: .....meer »»
De Franse gitaarbouwer Vigier komt dit jaar met drie nieuwe modellen, waaronder een eerste model met omgekeerde kop, de Excalibur Kaos. Deze soepele rocker is uitgerust met speciaal ontwikkelde Amber .....meer »»
Slagwerker Lucas van Merwijk heeft voor de komende tour (5 t/m 20 maart) met zijn Van Merwijk Music Machine naast jazzgitarist Ed Verhoeff de bassiste/percussioniste en singer-songwriter Manou Gallo u.....meer »»
Bassist Tom 'T-Bone' Wolk is op 27 februari jl. op 58-jarige leeftijd overleden aan een hartaanval. Hij werkte sinds 1981 met het blue-eyed soulduo Hall & Oates en was als zodanig te horen op hun groo.....meer »»
Op de vooravond van de NAMM show 2010 in Anaheim, Californië, gaf Roland haar persconferentie in de Roland Arena. In een uur tijd presenteerde het bedrijf al haar nieuwe producten en productverbeterin.....meer »»
Zänph heeft zich geplaatst voor de finale: Wie Maakt Het Nieuwe Havenlied. .....meer »»