De test van de Epiphone FT-110 Frontier & Casino uit Gitarist 366, september 2021 hebben we op video vastgelegd en kun je in dit artikel bekijken......meer »»
De test van de Laney Cub-Super12 uit Gitarist 366, september 2021 hebben we op video vastgelegd en kun je in dit artikel bekijken......meer »»
Met ‘Sob Rock’ maakte John Mayer een tribute-album voor de muziek die hem inspireerde in de jaren tachtig. In Gitarist 366, september 2021, presenteren we een exclusief interview met hem. Hier op .....meer »»
Mede door de veelzijdige stem van zangeres Tatiana Shmailyuk is Jinjer een hit op YouTube geworden – de video van Pisces heeft inmiddels al meer dan 53 miljoen views. Maar misschien nog wel belangri.....meer »»
Jan ’t Hoen kocht met zijn bedrijf twee jaar geleden de Keymusic-keten op. Anders dan je zou verwachten in tijden van corona en webwinkels is het aantal Keymusic-winkels sindsdien alleen maar gegroe.....meer »»
De test van de Origin Effects RD Compact Hot Rod uit Gitarist 365, augustus 2021 hebben we op video vastgelegd en kun je in dit artikel bekijken......meer »»
Rafael Devante Sinay speelde met maar liefst vier bands op Noorderslag 2021. Zijn optreden met Smandem. trok de aandacht van de Gitarist-redactie. Hun met hiphop en R&B doorspekte fusion heeft spannen.....meer »»
Nancy Wilson staat al zo’n vijftig jaar op het podium met Heart, maar hoewel haar zingende zus Ann al enkele soloalbums op haar naam heeft staan, kwam het er bij Nancy nooit van. Totdat dit jaar ‘.....meer »»