De Roxane-serie van Lag, van bouwer Michel Lâg, zijn al een tijdje op de markt, maar het Franse gitaarmerk komt nu met twee Roxane modellen in speciale Racing uitvoering – de motorolie druipt er vanaf.....meer »»
Na de 010 gitaar en de 050 basgitaar toonde Aristides tijdens de afgelopen NAMM show het nieuwste ontwerp, de iets traditioneler ogende 020. In Gitarist 268, juli 2013 hebben we deze gitaar getest. Le.....meer »»
De 22-jarige Nick Boersma is niet alleen gitarist, hij werkt al vijf jaar bij gitaarspeciaalzaak Kees Dee in Amersfoort en volgt de fotovakschool in Apeldoorn. Als opdracht voor deze opleiding heeft h.....meer »»
Enkele jaren geleden wist TC Electronic een stemapparaat sexy te maken door de toevoeging van een functie voor polyfoon stemmen waarbij alle snaren tegelijk aangeslagen kunnen worden. Andere merken vo.....meer »»
Volgens Gibson wel. Ofschoon de nieuwe LPX een aantal klassieke Les Paul-kenmerken heeft (mahonie body, AAA esdoorn top, sixties Slim Taper mahonie hals), hebben we hier toch met een heel ander beest .....meer »»
Het vlaggenschip van Line 6, de POD HD500 heeft in de HD500X een update gekregen met een nog krachtiger processor......meer »»
Bluesgitarist Steven van der Nat vond dat het toch goedkoper moest kunnen, een setje snaren.
Wat volgde was een zoektocht naar een fabrikant die snaren maakt waar Steven tevreden over kan zijn......meer »»
Van Seymour Duncan zijn we gewend dat ze de metalgitarist een warm hart toedragen, denk aan de Blackout elementen. Maar ook PRS heeft een aantal rock- en metalgitaristen als endorser, zoals Mark Tremo.....meer »»