Na de introductie van de Tone Burst, Grid Slammer, Flux Drive en Throttle Box vorig jaar, komt Mesa Boogie nu met drie nieuwe pedalen. Alhoewel, helemaal nieuw zijn ze niet, want twee zijn gebaseerd o.....meer »»
Tijdens de NAMM show, van 23 tot en met 26 januari deed het team van Gitarist verslag vanaf de beurs in LA. In Gitarist 276, maart 2014, kon je de hoogtepunten van de show in woord en beeld vinden. In.....meer »»
In Gitarist 265 (april 2013) kon je lezen over de 1960 Les Paul Standard die Max Guitar Store eigenaar Robbert van der Ende heeft gekocht van de zoon van de eerste eigenaar. Het artikel over deze 'hol.....meer »»
De Gitarist-redactie zal traditiegetrouw de komende dagen aanwezig zijn op de Musikmesse Frankfurt 2014 om veel nieuwe producten te zien, horen en uitproberen. Aan de vooravond van deze internationale.....meer »»
Het Duitse Palmer heeft met de Pedalbay 60 een inventief pedalboard uitgebracht......meer »»
Met multi-effectpedalen en al dan niet digitale versterkers die rechtstreeks op een mengtafel kunnen worden aangesloten en steeds vaker toegepaste personal monitorsystemen groeit de vraag naar in-ear .....meer »»
Op woensdag 5 en donderdag 6 maart 2014, verzorgt de gerenommeerde bassist Jeff Berlin een tweetal clinics in de Benelux. De clinics staan in het kader van de nieuwe Cort basgitaar die Jeff’s handteke.....meer »»
Op Dag 3 van de NAMM show in L.A. noteren we nog steeds Fishamn Fluce elementen als hét nieuwe product van deze beurs. Bekijk de video die we maakten in ons Dag 2 verslag. Wat ons verder danig begint .....meer »»