De Australische hardrockband AC/DC brengt binnenkort een gelimiteerde box uit, genaamd ‘Backtracks’. De luxe uitvoering verschijnt in de vorm van een gitaarversterker die echt werkt......meer »»
Buma / Stemra publiceerde op 1 oktober jl. haar tarieven voor 2010 voor gebruik van muziek op het internet. Onderdeel daarvan was het tarief voor niet-bedrijfsmatig muziekgebruik door middel van zogen.....meer »»
The Tragically Hip, The Dodos, Patrick Watson, The Cave Singers en Lightning Dust zijn enkele van de namen die op het programma van Le Guess Who? 2009 prijken. Naast muziek vormen popfotografie, popjo.....meer »»
Na negen mooie jaren Acoustic Strings in het Hoftheater in Raalte zou de tiende editie van het festival plaatshebben in de Deventer Schouwburg, een prachtige nieuwe locatie. Financiële tegenvallers go.....meer »»
Muziekcentrum MuzyQ in Amsterdam-Oost opent 9 oktober officieel haar deuren. Burgemeester Job Cohen zal de opening verrichten......meer »»
Het Musicians Institute in Hollywood heeft Steve Vai bekroond met een eredoctoraat in de muziek. De gitaarvirtuoos kreeg deze titel toegekend tijdens de jaarlijkse diploma-uitreiking van het instituut.....meer »»
Vijfenzeventig bands en artiesten, showcases en seminars. Van 15 t/m 24 oktober vindt de negende Haagse Popweek plaats, uitgerekt tot tien dagen. De focus ligt dit jaar vooral op projecten en samenwer.....meer »»
Gitarist ontving een e-mail met noodkreet van de Amsterdamse jazzgitarist Anton Goudsmit (o.a. New Cool Collective, The Ploctones), die afgelopen weekend zijn blonde 1972 Gretsch Countryclub kwijtraak.....meer »»