Vanaf 31 mei kunnen muzikanten die willen repeteren terecht in een nieuw, groots opgezet muziekmakerscentrum in Amsterdam-Oost. Het heet muzyQ en ook al zijn voorlopig alleen de begane grond en de ver.....meer »»
Reason to Kill is de winnaar van de Wacken Metal Battle 2009. Zondag 7 juni streden zes bands in de finale voor deze titel in de Bosuil te Weert. Reason to Kill zal als winnaar een optreden verzorgen .....meer »»
De jonge Amsterdamse band Go Back To The Zoo heeft een platencontract bij Universal weten te bemachtigen, nadat sportgigant Nike het nummer Beam Me Up gebruikte onder een internationale online .....meer »»
PSP is het nieuwe project van drummer Simon Phillips (Toto), toetsenist / bassist Philippe Saisse en basgitarist Pino Palladino (The Who, John Mayer). De live shows staan in het teken van de enorme te.....meer »»
Onder de naam 'A Close Encounter With...' brengen de Eindhovense podia Muziekcentrum Frits Philips en de Effenaar een serie exclusieve zitconcerten voor liefhebbers van kwalitatieve pop- en rootsmuzie.....meer »»
Er is een reünie aanstaande van Neerlands meest spraakmakende p-funkband ooit, in bijna originele formatie en onder de naam Gotcha! Allstars. Het doel van de band is om nog in 2009 een korte tour door.....meer »»
Het jaarlijkse garagerockfestival Primitive! beleeft van donderdag 25 t/m zaterdag 27 juni de zesde editie en verhuist hiervoor naar poppodium Watt, in het hart van Rotterdam. De grote publiekstrekker.....meer »»
"Er ging geen dag voorbij dat onze klantenservice niet overspoeld werd met vragen om Gibson T-shirts en accessoires. We hebben jullie luid en duidelijk gehoord en nu krijgen jullie waar jullie o.....meer »»