Zoals gemeld in het Lowlands-verslag in Gitarist 199 is Alamo Race Track-bassist David Corel vertrokken voor een langdurige wereldreis. Hij wordt voor minstens een jaar vervangen door Djurre de Haan, .....meer »»
Een recordaantal van twintig prominente popzalen maakt onderdeel uit van de derde editie van Dommelsch Locals Only! on Tour. De zes ‘beste independent bands van dit moment’ trappen traditiegetrouw op .....meer »»
De afgelopen tijd werden er een hoop grote concerten voor eind 2007 en begin 2008 aangekondigd van een aantal grote bands. Arctic Monkeys, KoRn, The Cure, Nightwish & Mark Knopfler komen allemaal naar.....meer »»
Traditiegetrouw staat de maand oktober bij Arrow Classic Rock in het teken van Rock. De eerste drie Rocktober-weken worden gevuld met de beste Rockalbums die gekozen zijn door de luisteraars. Er zijn .....meer »»
Andy Tielman, de legendarische gitarist die eind jaren ’50 met de Tielman Brothers het fundament voor de Nederlandse rock ‘n’ roll legde, is zaterdag 29 september aanwezig op de vintage gitaarshow in .....meer »»
Op donderdag 27 september wordt om 19.30 uur in de FAME Music Store in de Kalverstraat te Amsterdam de expositie ‘DYLAN – art inspired by’ geopend. Voor deze expositie is een aantal bekende Nederlande.....meer »»
Op vrijdag 7 juli 2006 presenteerde Orfeos Studio aan pers en genodigden de definitieve plannen en de maquette van het nieuwe Muziekmakerscentrum Amsterdam dat zal verrijzen aan het Polderweggebied in.....meer »»
Begin oktober wordt de vierde editie van de Rotterdam Rumble gehouden in de WaterFront in Rotterdam. Het punkrock- en garagefestival wordt georganiseerd in samenwerking met Stardumb Records. Op het fe.....meer »»