Vandaag brengt de Amsterdamse band Altın Gün hun vijfde studioalbum uit op Glitterbeat Records. Op AŞK keert de band terug naar de jaren zeventig Anatolische folkrock sound die de eerste twee album.....meer »»
Zaterdag 15 april vindt alweer de tiende editie van de Noorder Gitaar Dag plaats. Na een afwezigheid van twee jaar door corona is de beurs terug van weggeweest. Met onder meer nieuwe producten, vintag.....meer »»
Het Engelse Laney heeft zijn Ironheart versterker in pedaalvorm gegoten en uitgebracht onder de naam Ironheart Foundry Loudpedal. .....meer »»
Op 13 juli is het precies 50 jaar geleden dat het debuutalbum van Queen uitkwam, eenvoudig ‘Queen’ geheten. In een bijzonder, 7 pagina's lang interview in Gitarist 385, april 2023 spreekt Brian Ma.....meer »»
Pink Floyds 'The Dark Side Of The Moon' uit 1973 is een van de meest iconische en invloedrijke albums ooit en blijft wereldwijd nieuwe fans vinden. Ter gelegenheid van het 50-jarig jubileum brengt War.....meer »»
In Gitarist 385, april 2023 vind je de noten en tabs bij deze workshop. In deze serie geven we elke maand een gevarieerde verzameling licks in de stijl van bekende gitaristen op drie moeilijkheidsnive.....meer »»
De lang verwachte PRS SE DGT - de David Grissom Tremolo - is eindelijk in ons land verkrijgbaar. Wij waren benieuwd hoe deze betaalbare SE-versie zich verhoudt tot het klassieke Core-model. In Gitaris.....meer »»
Taylor zegt zelf dat de nieuwe American Dream gitaren “spartaans en minimalistisch” zijn, maar klinken ze daarom ook minder? In de test in Gitarist 385, april 2023 luisteren we met een kritisch oo.....meer »»