Wie zegt dat kerstmuziek en de kunsten van een gitaarvirtuoos niet samengaan? Paul Gilbert bewijst dat dat prima kan. Hij liet zich inspireren door de manier waarop artiesten als Nat King Cole, Ella F.....meer »»
In Berlijn is een showroom van ESP Guitars geopend, waar enkele van de meest exclusieve high-performance elektrische gitaren uit de Customshop van het merk te vinden zijn, naast topmodellen uit de Ori.....meer »»
Fender heeft de Acoustasonic serie uitgebreid met de Acoustasonic Player Telecaster. Gebouwd in Ensenada, Mexico, biedt hij een gevarieerde set geluiden voor een toegankelijke prijs. Na vijf jaar van .....meer »»
Laat je akoestische of elektrische gitaar gratis voorzien van nieuwe D'Addario snaren! Dat kan tijdens Amsterdam Guitar Heaven, komende zaterdag 20 november. .....meer »»
Komende zaterdag 20 november vindt Amsterdam Guitar Heaven plaats in Q-Factory Amsterdam. Co de Kloet heeft er gisteren in zijn programma Co Live! op Radio 2 Soul & Jazz Co twee uur lang aandacht aan .....meer »»
Begin dit jaar verplaatste het in Amsterdam gevestigde New Cool Collective het epicentrum naar Rotterdam om in de studio van producer Simon Akkermans hun nieuwe album op te nemen. De verandering van o.....meer »»
De Delta King 10 is de middelste van de drie Delta King versterkers van Supro. Met zijn 5 watt en 10 inch luidspreker is hij ideaal voor gebruik in huis en bij repetities. .....meer »»
BOSS introduceert de FZ-1W Fuzz, het nieuwste lid binnen de high-end Waza Craft-familie van compacte effectpedalen. De compleet analoge FZ-1W is tot stand gekomen door een grondige analyse van vele le.....meer »»