Eind juni komt Robben Ford voor twee clinics naar Nederland. Een unieke kans om in een intieme setting blueslessen te krijgen van de meester zelf!.....meer »»
Van indie-Rascal en popauteur tot modgod in de dop en glamrocker: Miles Kane is een man van veel muzikale talenten die op zijn laatste album eindelijk zichzelf heeft gevonden. In Gitarist 267, juni 20.....meer »»
Middenin een lange Europese tournee die de release van zijn nieuwe album Unstoppable Momentum begeleidt (luister 'm in dit artikel via Spotify en bekijk de 'making of' video), doet Joe Satriani voor d.....meer »»
De Muzikantendag On Tour heeft inmiddels een uitstekende reputatie opgebouwd. Iedere zoveel maanden staat er een editie ergens anders in het land. Het is dé plek voor muzikanten en producers om meer t.....meer »»
Op 14 mei trad Mark Knopfler op in de Ziggo Dome in Amsterdam. Voor één persoon was het een wel heel speciale dag. Niels Onstenk, winnaar van de wedstrijd 'De Beste Gitarist van Nederland' zoals begin.....meer »»
Steve Vai, meestergitarist maar ook een begaafd componist, is de kunstenaar bij uitstek om doorbraken te forceren. In zijn serieuze composities zoekt hij de grenzen van genres op, doorbreekt ze en bou.....meer »»
Een Selmer Jazz uit 1947, voorheen van Stochelo Rosenberg, leadgitarist van het Rosenberg Trio, is te koop bij speciaalzaak The Fellowship of Acoustics in het Overijsselse Bergentheim. De gitaar van h.....meer »»
49 jaar is hij geworden. Slayer-gitarist Jeff Hanneman overleed op 2 mei 2013 in een ziekenhuis nabij zijn woonplaats ten zuiden van Los Angeles. Hoewel hij drie jaar geleden na een spinnenbeet een vl.....meer »»